Informacija šiuo metu yra atnaujinama. Apsilankykite vėliau.

Currently information is being updated. Please visit us later.

Pretendavimo "Work Travel UK" programai seka

Kontaktai  |   English    

Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centras

Apie mus | Naujienos | Projektai | Leidiniai

Paslaugos keliautojams:

Tarpt. ISIC, ITIC pažymėjimai •


Kita PLC veikla:

Kultūriniai projektai •
Leidiniai •


tel: +370 37 321 320
tel: +370 5 210 70 48
faksas: +370 37 320 988
el.paštas: info@lwc.ltPretendavimo "Work Travel UK" programai seka


1. Pokalbis anglų kalba Centre / su Centro darbuotoja/u, prireikus (jei būtų abejonių) - testas.
2. Jei anglų kalbos lygis tinkamas, PLC priima Jus kandidatu/e į programą - gaunate iš Centro tolesnius nurodymus.
3. Pasirašote programos Pretendento / dalyvio sutartį su Centru.
4. Sumokate Centrui pirmąją dalį programos mokesčio.
5. Pildote paraišką („Booking Form“) anglų kalba, pateikiate reikiamus priedus: CV, paso ar asmens tapatybės kortelės kopiją, rekomendaciją/as (jei turite), video-prisistatymą.
PASTABOS:
5.1. Paraiškoje Pretendentas turi nurodyti savo pageidaujamas ir garantuotai galimas programos pradžios ir pabaigos datas. Išsiuntus paraišką rengėjui į D.Britaniją, datų pakeitimas negalimas arba apmokestinamas (jei programos rengėjas sutiktų pakeisti datas) papildomai (programos rengėjas nustatytu tarifu).
5.2. Tarp Pretendento paraiškoje („Booking Form“) nurodomos „Start Date“ (anksčiausios galimos ir / ar pageidaujamos programos pradžios datos) ir „Latest Start Date“ (vėliausios galimos ir / ar pageidaujamos programos pradžios datos) turi būti minimum 2 savaitės.
5.3. Terminai sumokėti pirmąją dalį programos mokesčio ir pateikti pilną paraiškos komplektą Centrui – NE VĖLIAU kaip likus (iki ANKSČIAUSIOS galimos / pageidaujamos datos pradėti programą):
„Work HC” (standartinis variantas) – 7 savaitėms (rugsėjis - kovas laikotarpiu – 5 savaitėms);
"Work Together", "Work In Town" variantas - 9 savaitėms;
„WAP“, “Work Chef” variantas – programos rengėjo nurodymu.
Akcijų (programos mokestis - su ženklia nuolaida) laikotarpiu – pagal individualų derinimą su programos rengėju.
5.4. Terminas sumokėti likusią programos mokesčio dalį – ne vėliau kaip per 7 dienas nuo programos rengėjo „Certificate of Enrolment“ (programos rengėjo patvirtinimo apie Pretendento tinkamumą programai) gavimo iš Centro.
6. Programos rengėjas: gavęs pilną Pretendento paraiškos komplektą, įvertina Pretendento tinkamumą programai; atsiunčia į Centrą „Certificate of Enrolment“ tinkamam Pretendentui; kai programos mokestis sumokėtas, ieško darbo praktikos vietos D.Britanijoje; kai kuriais atvejais programos rengėjas paskiria papildomą interviu telefonu; kai darbo praktikos vieta rasta – atsiunčia Centrui informaciją apie paskyrimą į darbo praktikos firmą, pagrindines darbo praktikos bei apgyvendinimo sąlygas; vėliau (kai Centras praneša programos rengėjui apie Dalyvio atvykimo į D.Britaniją datą, laiką, oro uostą/stotį) – ir informaciją, kaip nuvykti į praktikos vietą.
Programos rengėjas pateikia Pretendentui tik vieną (be alternatyvos pasirinkimui) paskyrimą į darbo praktikos firmą. Jei Pretendentas atsisakytų priimti programos rengėjo pateiktą darbo praktikos paskyrimą, tai būtų laikoma atsisakymu dalyvauti programoje ir visas programos mokestis negrąžinamas.
7.
Kai gautas paskyrimas darbo praktikai iš D.Britanijos per PLC - mokate PLC bilietų mokestį, jei draudžiatės per PLC - "ERGO Lietuva" medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimu - mokate PLC draudimo įmoką.

 

 

 

 

 

 

aukštyn / atgal / versija spausdinti

© PLC, 2001-2019.

PLC naujienos:

Registruokis jau dabar į PLC darbo bei studijų  užsienyje programas !

mūsų draugai / partneriai